Instytucje budżetowe

Zapytania ofertowe / Zamówienia publiczne

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani większą ilością sprzętu ( w tym także sprzętem który nie znajduje się w ofercie naszego sklepu ), potrzebujecie oferty cenowej przy projektach unijnych lub jako instytucja publiczna prowadzicie Państwo zapytanie/rozpoznanie cenowe, zapraszamy do kontaktu. Wycenimy dla Państwa prawie każdy rodzaj sprzętu jaki jest dostępny na rynku lub skonfigurujemy go wg. Państwa życzeń.

Zapytania prosimy przesyłać na adres dzp@speedserwis.com

 

 

Odroczone płatności dla instytucji budżetowych

 

Jeżeli dokonują Państwo zakupu jako jednostka budżetowa, istnieje możliwość płatności po otrzymaniu sprzętu i  faktury VAT. Zamówienie zostaje wtedy wysyłane wraz z przelewową fakturą VAT z odroczonym terminem płatności na 14 dni. Złożenie takiego zamówienia możliwe jest na dwa sposoby:

 

Złożenie standardowego zamówienia w sklepie z wybraną formą płatności "przedpłata przelewem bankowym" i wpisem w uwagach do zamówienia "Proszę o odroczony termin płatności". Zamówienie takie, po akceptacji przez pracownika sklepu, zostanie zmienione na zamówienie z odroczonym terminem płatności i przekazane do realizacji. O zmianie formy płatności na "przelew 14 dni" zostaniecie Państwo poinformowani mailem. 

- wysłanie  standardowego zamówienia  na adres e-mail: dzp@speedserwis.com

 

Dla zamówień z odroczonym terminem płatności obowiązują standardowe koszty dostawy.

 

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udzielenia  odroczonej płatności bez podania przyczyn.

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl