Warunki dostawy

Warunki dostawy

Towar zamówiony w sklepie internetowym speedserwis.net dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich DHL oraz DB Schenker

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

- czas realizacji zamówienia (sposób płatności, kompletowanie przesyłki, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
- czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (min. 24 godz. kurier) 


Przy składaniu zamówienia mogą ustalić Państwo najdogodniejszą wersję transportu. Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

Towar który jest dostępny na naszym magazynie wysyłkowym   - Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy

Zamówienie zrealizowane do godziny 15:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane najczęściej tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia roboczego lub w poniedziałek w przypadku złożenia zamówienia w piątek. Dotyczy zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie". W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasz rachunek bankowy i jego zaksięgowanie w naszym systemie księgowym. 

Towar/usługa na zamówienie

Towar/usługa nie jest aktualnie dostępna na naszym magazynie wysyłkowym. Sprowadzany jest tylko na zamówienie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wysyłkowego wynosi 3-7 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji.

Produkt tymczasowo niedostępny. ( brak na stanie magazynowym )

Nasz system umożliwia zamówienie takiego towaru jednakże nie znamy przewidywanej daty dostawy produktu. Dostępność i datę dostawy potwierdzimy Państwu indywidualnie po weryfikacji z naszymi dostawcami.

 


Dostawa towarów wielkogabarytowych - informujemy, że dostawa za pomocą firmy spedycyjnej towarów wielkogabarytowych - ze względu na rozmiar lub konieczność właściwego zabezpieczenia towaru na czas transportu, przewożonego na palecie, następuje pod adres klienta ale bez wniesienia do lokalu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl